SKUTECZNE DORADZTWO DZIĘKI ZDYWERSYFIKOWANEMU DOŚWIADCZENIU
Do tego, aby zostać doradcą w zakresie zarządzania i kimś, kto wspomaga rozwój zarówno osobisty, jak biznesowy dojrzewałam długo. Dzisiaj wiem, że każde doświadczenie na mojej drodze zawodowej przygotowywało mnie to tej roli - chociaż nie mogłam przecież przewidzieć, że kiedyś z managera zamienię się w kogoś, kto doradza innym managerom jak uwolnić potencjał ludzi i organizacji.

Byłam dyrektorem sprzedaży, potem dyrektorem sprzedaży i marketingu, dyrektorem operacyjnym, na końcu wiceprezesem grupy trzech spółek (w Polsce, Czechach i na Węgrzech) odpowiedzialną za sprzedaż, marketing i HR. Przeprowadziłam wiele skutecznych restrukturyzacji i zmian w organizacji.

ingeni-44
20 LAT TWORZENIA FIRM I ZESPOŁÓW
Mam za sobą ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami w Polsce i zagranicą. W to wchodzi również tworzenie firm i zespołów - rekrutacja, tworzenie wizji i strategii organizacji, opracowywanie strategii marketingowej, organizacja działów, tworzenie i wdrażanie systemów motywacyjnych, zakresów obowiązków, rozwój kompetencji i budowanie ścieżek kariery.

DORADZTWO DZIAŁA
Już wtedy jako osoba zarządzająca organizacjami stosowałam metody coachingowe, dzięki którym moje zespoły były bardziej zmotywowane. Czuły, że więcej od nich zależy, że więcej mogą. I że na więcej je stać. Często korzystałam z usług coachów i innych doradców, zarówno w aspekcie procesów indywidualnych jak i grupowych. Zdaję sobie więc sprawę, jak wiele znaczy dla ludzi i organizacji dobry proces coachingowy, a także inne formy doradztwa biznesowego i osobistego, To nieocenione narzędzia, znacznie skracające drogę do rozwoju i sukcesu.

ZAWSZE MOŻNA PODNIEŚĆ POPRZECZKĘ
Każdy zespół, nawet ten najlepszy, ma potencjał, który można rozpoznać i następnie odpowiednio wykorzystać. Dlatego wielokrotnie badaliśmy w firmie kulturę organizacyjną oraz zaangażowanie pracowników, aby wiedzieć co należy poprawić, nad czym pracować. A potem opracowywaliśmy ścieżki rozwoju. W rezultacie zawsze osiągaliśmy wyniki znacząco wyższe od benchmarku nie tylko w porównaniu do firm polskich, ale również w regionie CEE.

W CZYM MOGĘ POMÓC?
Kilka lat temu zrozumiałam, że swoim bogatym i różnorodnym doświadczeniem zdobytym przez wszystkie lata kariery mogę się podzielić z tymi, którzy potrzebują zmian. Indywidualnych, związanych z osobistym rozwojem zawodowym, a także zmian w organizacjach, którymi kierują. W 2015 zrobiłam licencję ICC (International Coaching Community) i otrzymałam tytuł International Coach. Dzisiaj jestem gotowa na nowe wyzwania. Tym razem takie, w których moja pasja, wiedza, zaangażowanie i doświadczenie pomogą rozwijać się Wam oraz organizacjom przez Was zarządzanym.

  • jeżeli Twoja strategia nie działa i wymaga gruntownej zmiany
  • jeżeli Twój zespół się wypala i brakuje mu motywacji
  • jeżeli potrzebujesz głębokich zmian w firmie
  • jeżeli pragniesz poprawić komunikację wewnętrzną
  • jeżeli zamierzasz zmienić strukturę organizacji
  • jeżeli brakuje twojej organizacji spójności
  • jeżeli przygotowujesz firmę do zmian właścicielskich lub połączenia z inną firmą (merger)
ICC_1